Mokytojas - lankomumas

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

Jei jūsų mokykla nusprendžia, lankomumą galite valdyti tiesiogiai iš klasės žurnalo. Tiesiog spustelėkite mokinių piktogramą. Sistema parodys kurie turi būti šioje pamokoje. Galite nurodyti, kas nedalyvauja (Nielsen) ir kas vėluoja (Lopez - vėlavo 5 minutes).

Jei tėvai turi išmanųjį telefoną, jie gali įdiegti „EduPage“ programėlę ir jie bus nedelsiant informuoti.
Jei esate klasės mokytojas, tuomet jūs nuspręsite, ar nedalyvavimai bus laikomi pateisintais ar nepateisintais. Perjunkite peržiūrą į „Lankomumą“ ir pasirinkite savo klasę. Pamatysite visus moksleivius šalia kiekvieno „neišspręstų lankomumo problemų“ skaičių:

Matome, kad Melissa Perez turi 8 lankomumo problemas. Ji nedalyvavo 4 pamokose 10-ą dieną ir 4 pamokose 27-ą.

Dabar jos tėvai atsiuntė jums pranešimą, kad ji serga. Jums tereikia spustelėti „Naujas nedalyvavimo pranešimas“, nurodyti laiką, kuris buvo pateisintas, ir priežastį:

Todėl dabar galite matyti, kad jos nebuvimas yra pateisintas, taip pat galite pamatyti priežastį. Jei norite redaguoti, galite tiesiogiai paspausti ant to nedalyvavimo arba naudoti mygtuką Nedalyvavimo pastabos, kad pamatytumėte visus nedalyvavimus.

Kiekvienas įrašas turi istoriją, todėl, jei vienas mokytojas nurodė, kad mokinys dalyvavo, o kitas mokytojas kad nedalyvavo, visada galite pamatyti, kas ir kada pakeitė šį nedalyvavimą.

Nėra būtina naudoti „Nedalyvavimo pastabų“. Jei norite, arba turite ypatingą situaciją, galite tiesiogiai redaguoti nedalyvavimo įrašus. Pvz., Lopez vėlavo, todėl galite tiesiog pažymėti kaip nepateisintą nedalyvavimą, paspausdami dešinįjį pelės klavišą:

Taip pat galite peržiūrėti visos klasės lankomumą ir redaguoti šioje peržiūroje:

Arba peržiūrėti diagramas ir statistiką, kad pamatytumėte, kas dažniausiai praleidžia pamokas: