Mokytojas - kasdieninis planas ir klasės žurnalas

English Slovenčina Deutsch Russian Čeština Lithuania Hebrew

Čia galite pamatyti savo bet kurios dienos tvarkaraštį. Be to, jei mokykla naudoja pavadavimų modulį, atlikti pakeitimai yra automatiškai įtraukiami į tvarkaraščio pamokas, kad galėtumėte matyti naujausią savo mokyklos dienos tvarkaraštį:

Pavyzdžiui, matome, kad mokytojas Baueris turėjo biologijos pamoką 4A klasei. Tai buvo reguliari pamoka, kurią jis turėjo tvarkaraštyje. Tema buvo apie atogrąžų miškų gyvūniją. Taip pat jis turėjo matematikos pamoką 2D klasei. Čia jis pakeičia mokytoją Teilorą, kaip pažymėta geltonoje eilutėje:

Jei jūsų mokyklos administratorius nenaudoja aSc Tvarkaraščių programos, pamoką galima pridėti ir patiems, pats, tiesiog spustelėkite Pridėti pamoką.

Jei norite atšaukti pamoką, kurią jūs pridėjote, naudokite mygtuką Redaguoti / Atšaukti pamoką:

Jei jūsų mokykla nusprendė naudoti elektroninį klasės žurnalą, galite įvesti kiekvienos pamokos mokymo planą. Tiesiog parašykite tai, ką veiksite šioje pamokoje, ir paspauskite „Išsaugoti“:

Ši peržiūra taip pat rodo kitų mokytojų įvestus įvykius, pvz., planuojamus susirinkimus / egzaminus kuriuose turite dalyvauti, kabineto rezervacijas:


Galite spausdinti savo dienos planą:

Jei jūsų mokyklos administratorius neskelbia tvarkaraščio, galite, sutaupant laiko, kopijuoti tvarkaraštį iš ankstesnių dienų.